IN BALLET CLASS

Vitajte na hodine baletu!


RUŽINOV


AIRCRAFT SPORT HOUSE

PONDELOK UTOROK STREDA ŠTVRTOK SOBOTA

DÚBRAVKA

CITY DANCE

PIATOK

TEŠÍME SA NA VÁS!

Vitajte na hodine baletu!


Štúdio "IN BALLET CLASS" ponúka hodiny baletu pre všetkých (deti, mládež, dospelí) bez ohľadu na vek a predošlé skúsenosti.

Balet je založený na technike Klasického tanca, technike overenej stáročiami. Základom našich hodín sú princípy Klasického tanca s prihliadnutím na jednotlivé kategórie.

Balet je prekrásne estetické umenie. Hodiny baletu vás prenesú do sveta poézie, hudby a krásy. Na vlastnom tele pocítite priaznivé účinky týchto hodín v dnešnom uponáhľanom svete. 

Prinášame vám hodiny fyzického cvičenia za zvukov klasickej hudby.

 "BALLET BLOG"  vám prinesie zaujímavosti zo sveta baletu z dneška i z histórie.

Naše baletné štúdio nie je zámenou za profesionálnu baletnú školu. Môžeme poskytnúť odborné rady a prípravu na štúdium na školách tohto typu.

Naše baletné štúdio prináša radosť z pohybu a hudby.

Zakladateľkou projektu "IN BALLET CLASS" je Izabela Stehlíková, absolventka Tanečného konzervatória Evy Jaczovej (TKEJ). Pôsobila ako balerína v Slovenskom národnom divadle (SND), kde účinkovala v predstaveniach klasického aj moderného repertoára - Labutie jazero, Luskáčik, Giselle, Márna opatrnosť, Coppélia, Don Quijote, Orfeus a Eurydika, Narodil sa chrobáčik, Šeherezáda, Karneval, Lux et Requiem, Othello, a ďalšie. So súborom SND hosťovala v zahraničí - Taliansko, Španielsko, Nemecko, Škótsko, Izrael, Holandsko, Belgicko, Cyprus. Účinkovala na operetných festivaloch v Rakúsku - Bad Hall, Mörbisch. Zároveň sa venovala pedagogickej činnosti, vyučovala Klasický tanec a Koncertnú prax na TKEJ. Má pedagogické skúsenosti s vedením hodín baletu pre krasokorčuliarov, akvabely, balet pre začiatočníkov. V poslednej dobe sa venovala tvorbe kostýmov a oblečenia pre balet a krasokorčuliarov.