IN BALLET CLASS

Zápis

Ružinov

5.9.2023

Aircraft Sporthouse

Ivanská Cesta 30/D

16:00 /3-4r./

17:00 /5-9r./

18:00 /10-16r./

Kramáre

6.9.2022

Ladislava Dérera 6

16:00 /3-5r./

17:00 /5-9r./

18:00 /10-16r./

Vitajte na hodine baletu!

In Ballet Class

Štúdio "IN BALLET CLASS" ponúka hodiny baletu pre všetkých (deti, mládež, dospelí) bez ohľadu na vek a predošlé skúsenosti.

Balet je založený na technike Klasického tanca, technike overenej stáročiami. Základom našich hodín sú princípy Klasického tanca s prihliadnutím na jednotlivé kategórie.

Balet je prekrásne estetické umenie. Hodiny baletu vás prenesú do sveta poézie, hudby a krásy. Na vlastnom tele pocítite priaznivé účinky týchto hodín v dnešnom uponáhľanom svete. 

Prinášame vám hodiny fyzického cvičenia za zvukov klasickej hudby.

 "BALLET BLOG"  vám prinesie zaujímavosti zo sveta baletu z dneška i z histórie.

Naše baletné štúdio nie je zámenou za profesionálnu baletnú školu. Môžeme poskytnúť odborné rady a prípravu na štúdium na školách tohto typu.

Naše baletné štúdio prináša radosť z pohybu a hudby.

Zakladateľkou projektu "IN BALLET CLASS" je Izabela Stehlíková, absolventka Tanečného konzervatória Evy Jaczovej (TKEJ). Pôsobila ako členka baletu v Slovenskom národnom divadle (SND), kde účinkovala v predstaveniach klasického aj moderného repertoára - Labutie jazero, Luskáčik, Giselle, Márna opatrnosť, Coppélia, Don Quijote, Orfeus a Eurydika, Narodil sa chrobáčik, Šeherezáda, Karneval, Lux et Requiem, Othello, a ďalšie. So súborom SND hosťovala v zahraničí - Taliansko, Španielsko, Nemecko, Škótsko, Izrael, Holandsko, Belgicko, Cyprus. Účinkovala na operetných festivaloch v Rakúsku - Bad Hall, Mörbisch. Zároveň sa venovala pedagogickej činnosti, vyučovala Klasický tanec a Koncertnú prax na TKEJ. Má pedagogické skúsenosti s vedením hodín baletu pre krasokorčuliarov, akvabely, balet pre začiatočníkov. V poslednej dobe sa venovala tvorbe kostýmov a oblečenia pre balet a krasokorčuliarov.